KC Uden zoekt vrijwilligers

KC Uden, een mooie locatie met een prachtig veld en vele gewaardeerde vrijwilligers.

We zijn altijd nog op zoek naar instructeurs voor de gehoorzaamheid en agility. Ook voor in de kantine zoeken we gemotiveerde, hard werkende en gezellige mensen. Je bent in de kantine vaak het eerste aanspreekpunt en daardoor ook het visite kaartje van onze club. We hebben een gezellige club met vele vrijwilligers die we enorm waarderen voor hun inzet. Je krijgt voor je inzet een kleine vergoeding en we hebben elk jaar een feestavond voor onze vrijwilligers en dit jaar hebben we een hele dag feest ivm ons 50 jarig bestaan.

Voor meer informatie stuur een mailtje naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of loop even binnen op onze vaste dagen /avonden dat we open zijn. 

luchtfoto